سلام

خلاصه می گمو میرم.

همتون رو دعا می کنم،اگه لایق بودم منو هم دعا کنین.یکی از این 3 شب، شب سرنوشتمونه کاش سرنوشتمون رو خوب بسازیم.

یا علی

+ نوشته شده در سه شنبه 17 شهریور1388ساعت 21:9 توسط بهزاد bm |

سلام عزیزان!خوبین؟نماز روزه هاتون قبول باشه!منو هم دعا کنینا.امروز بعدازظهر بیرون داشتم قدم می زدم که رسیدم دم مغازه ای که تازگیا تو میدان معلم باز کردن.انصافا مغازه ی باکلاسیه و لباساشم خوبه(لباسایه زنونه می فروشه از مامانم و آبجیم تعریفشو شنیدم!) اما وقتی من به ویترینش خوب نگاه کردن یه سوتی ازش گرفتم که تاحالا هرچی کلاس گذاشته بود رو پروند!جناب با نئون اونم در اندازه ی داداشتون! بالای در نوشته بود WELLCOM من اول کلی خندیدم بعدش کلی افسوس خوردم!

یعنی یه نفر نبود به این عزیزمون بگه که کلمه رو اشتباه نوشته؟!اصلا مجبور بود با زبونی که بلد نیست خوش آمد می گفت؟خب می نوشت " خوش گلیب سیز" هم با کلاسه و هم زبونه مادریشه!

من زیاد دیده بودم که جماعت ول کام رو با دوتا ال بنویسن اما ندیده بودم که هم دوتا ال بذارن و هم ایی شو حذف کنن!

عکس آپ نکردم تا تو ایران آبروش نره نا سلامتی همشهریمه!اما میانه ای ها وقتی از جلوی فروشگاه لباسه روبروی دادگاه رد میشت یه نیگا به نئون بالای درش بندازن!

راستی تولد امام حسن رو هم بهتون تبریک می گم.امام حسن خیلی رفیقاشو دوست داشت و البته رفیقاشم توپ بودن،انشاالله رفاقتمون مثله رابطه ی اماممون با دوستاش باشه.

+ نوشته شده در شنبه 14 شهریور1388ساعت 23:3 توسط بهزاد bm |

فکر می کنی آخر عکس زیر چی میشه؟

ظاهرش اینه که جرثقیله ماشین رو می کشه بیرون اما......

اگه دوست داشتی برو ببین چی میشه گذاشتمش تو ادامه مطلب!


ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه 11 شهریور1388ساعت 3:4 توسط بهزاد bm |

تبعیض تا کی؟چرا مسئولان این فوتبال رو ول نمی کنن؟مگه فوتبال چه گلی به سره ما زده؟! من زمونی که تیم بسکتبال قهرمان آسیا شد آن نمی شدم واسه همین پست نزدم اما حالا که بعضی چیزا رو می بینم نمی تونم بی تفاوت باشم! دیگه شورش رو درآوردن.شنبه که داشتم از روزنامه فروشی آقای پرنیان مجله می خریدم چشم به تیتره یه روزنامه ی ورزشی افتاد و اعصابمو خرد کرد.جنابان نوشته بودن "تهاجم فرهنگی در بسکتبال" و عکس یه بسکتبالیسته ایرانی رو زده بودن که رو بازوش خالکوبی داشت!!! این یعنی چی؟پس فوتبال خودش حکم فساد اخلاقی و هزار جور مورد دیگه است! فوتبالستایه به اصطلاح حرفه ای ما هفت قلم آرایش می کنن و نمی دونم چی چی!کار به جایی رسید که منشور اخلاقی تصویب کردن! به قول  ترکا: اوز گوزینده تیره گورمیر خاریخین گوزینده چوپه گوریر! حالا اینا بماند! کلی حرف دارم.اگه یادتون باشه حدود یه ماه پیش تیم بسکتبال ایران قهرمان آسیا شد اونم بدون باخت و واقعا مقتدرانه، فینال رو هم که با چین بازی کرد اونم تو چین!نمی دونم بازی رو دیدین یا نه،ایران چین رو خفه کرده بود و بازیکنایه چین حتی نمی تونستن نفس بکشند؛البته بازم بعضیا می گن چین یائومینگ رو نداشت!حالا گیرم که داشت "ژی ژی"(سنتر جانشین چین) 25 امتیاز تو اون بازی گرفت خب اگه یائو بود بیشتر از 30 امتیاز می تونست جمع کنه؟! اما صداوسیما هیچ عکس العملی نداشت(به جز اعلام پیروزی).حتی هیچ کودوم از بازیا به جز 2 تا بازی از تلویزیون پخش نشد در حالیکه همون موقع والیبالیستایه جوونمون مسابقه داشتن و همشون رو تلویزیون نشون داد!تیم ملی فوتبال هم که زحمت کشیده بود تو بازیه دوستانه بوسنی رو برد براشون "پهلوانان قهرمانان" گذاشتن انگار که تو فینال جام جهانی برزیل رو بردن!!!

حالا بازم اینا به کنار!جناب آقای کفاشیان برگشته میگه: ما اینهمه رفتیم جام جهانی یه بار هم بسکتبال بره!!!!! یکی نیست بگه الـــــــــــــــو تو تا دیروز فوتبال می دونستی مگه چیه؟حالا میای کلاس میذاری؟در ضمن بسکتبال 6 بار رفته جام جهانی اما فوتبال فقط 3بار!

یکی از سوتی های جالبی هم که تلویزیون داد این بود که وقتی تو خبر ورزشی برد ایران رو تو بازیا اعلام می کرد،فیلمه بازی ای رو که پخش می کرد توش آیدین یود! آیدینی که حدود  2 سالی میشه فوت شده!یعنی آقایون حتی به خودشون زحمت ندادن تا حداقل از فیلمایه جدید استفاده کنن تا اینقدر زود لو نرن!

این همه می گن فوتبال فوتبال تا حالا فوتباله ما چیکار کرده؟من بسکتبالیست نیستم اما عاشقه بسکتبالم و حدود 2-3 سالی هم بازی کردم اما به خاطر کنکور ادامه ندادم.اونایی که رفتن سالن میرصمدی می دونن سالنش چه وضعی داره!ما وقتی می خواستیم بازی کنیم همش گیج می زدیم که کودوم خط واسه بسکتباله کودوم واسه والیبال یا بدمینتون!این اواخر اسکیت سوارا هم اومدن سالن میرصمدی رو آباد کردن!! تو ایران هنوز یه سالن استاندارد نداریم.تنها سالن درست و حسابی که داریم ماله آزادایه که اونم با استانداردایه الان همخونی نداره و تازشم سال 1348 ساخته شده!دو سال پیش که ایران قهرمان آسیا شد قرار بود میزبانی جام ملتهایه آسیا رو بدن به ایران اما وقتی نماینده ی فیبا اومد سالنا رو دید میزبانی رو داد به چین!

یه چیز دیگم بگم،بودجه ی سالانه ی بسکتبال 650 میلیونه!فکر نکنم چیزی در این مورد لازم باشه تا بگم،چون کاملا وضعیت واضحه.

خیلی دلم پره الانم واسم اعصاب نمونده نمی دونم همه چیزایی رو که می خواستم بگم رو نوشتم یا نه؟اما تا اینجاشم پر حرفی کردم و البته تا این حدم کافیه!اما تنها چیزی که معلوم شد اینه که نمی خوان بسکتبال رشد کنه به قول یه روزنامه ی ورزشی که 10 صفحه واسه فوتبال می نویسه و واسه 2 تا صفحش عنوان میزنه "منهای فوتبال" اینام ورزشا رو "منهای فوتبال" می دونن!


این قهرمانی تقدیمه آیدین باشه.واسه شادی روحش یه صلوات بفرستین


دم هر چی بسکتبالیست و بسکتبال دوسته گرم!

+ نوشته شده در دوشنبه 9 شهریور1388ساعت 9:17 توسط بهزاد bm |

اینم قسمت دوم از آموزش ترکی که به صورت فایل MP3 هستش.

حتما نظر بدین و بگین که تا اینجا آموزشایی که گذاشتم خوب و به درد بخور بودن یا نه؟!منتظرما


دانلود فایل

+ نوشته شده در جمعه 6 شهریور1388ساعت 23:24 توسط بهزاد bm |

امروز بعد سحر نشسته بودم تا اذان رو بگنن. بعد از مدتی از مسجد نزدیک خونمون صدای اذان اومد اما  من صبر کردم تا اذان تموم بشه،بعد از 2-3 دقیقه بعد وقتی اذان این مسجد داشت به آخراش می رسید(فکر کنم حی علی خیرالعمل رو می گفت)مسجد دیگه ای تازه اذانشو شروع کرد و بعد از 5 دقیقه بعد هم یکی دیگه!!! البته میانه ای ها به این جور اذان گفتنا عادت دارن ؛تازشم یکی دو سالی میشه که تقریبا مسجدا با هم هماهنگ شدن و نزدیک به هم اذان می گن قبلا وضع خیلی خراب بود!خلاصه سرتون رو درد نیارم وقتی این اتفاق افتاد من یاد یه جک در این مورد افتادم گفتم به شما هم بگم یکم بخندین!!

اینجا ننوشتم تا اونایی که دوست ندارن بخوننش اذیت نشن.اگه دوست دارین بشنوین جک رو تو ادامه مطلب نوشتم


ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه 5 شهریور1388ساعت 15:40 توسط بهزاد bm |

من تو زندگی چند تا معمایه حل نشده دارم که شکر خدا هر روزم بهشون اضافه میشه!

من نمی دونم مگسا شبا کجا میرن! اسم پدر پسرشجاع چی بود! هاچ مامانشو پیدا کرد یا نه؟ و......

اما به این معما ها اینم اضافه شد اگه شما جوابشو می دونین دریغ نکنید!!!!!

سقراط مي گه يونانيها دروغ گو اند . خود سقراط يونانيه پس سقراط دروغ مي گه که يونانيا دروغ گو اند . بنابراين يونانيها راست گو اند پس سقراط راست مي گه که يونانيا دروغ مي گن حالا شما بگين يونانيا راست گويند يا دروغ گو؟

+ نوشته شده در پنجشنبه 5 شهریور1388ساعت 2:35 توسط بهزاد bm |

تیم برتون؛اونایی که میشناسنش با شنیدن اسمش یاده شخصیتهای عجیب و غریبی مثل پسر صدفی،ادوارد دست قیچی و... میوفتن! شخصیت هایی با موهای سیخ سیخ و چم های ورقلمبیده و هیکل استخوانی اما مهربان!

من از طرفدارایه پروپا قرص تیم برتونم!از پسر صدفی شروع کردم و اومدم و اومدم تا به چارلی و کارخانه ی شکلات سازی رسیدم،اونجا عاشقه یکی دیگه هم شدم "جانی دپ" کسی که فقط  برای بازی تو کارایه تیم برتون متولد شده.اگه باور ندارین سویینی تاد رو نیگا بکنین.من که حال می کردم شما رو نمی دونم!آخه من عاشقه تیم برتونم!

تیمی جون تو 25 آگوست 1958(3 شهریور) متولد شده!تولدش مبارک


اینم یه عکس خوشگل از دو تا معرکه

+ نوشته شده در سه شنبه 3 شهریور1388ساعت 3:35 توسط بهزاد bm |

سلام سلام ســـــــلـام

بعد از یه مدت بالاخره اومدم.فکر کنم دیگه بتونم هفته ای چند تا پست بزارم!

الانم براتون یه فایل آموزش تورکی گذاشتم که تازه گیرش آوردم و حدود 20 تا فایل MP3 که کم کم آپ می کنم براتون.

خیلی باحاله.در ضمن نگران نباشین توضیحاتش فارسیه!و شما تورکی استانبولی رو هم یاد می گیرین.


دانلود فایل

+ نوشته شده در دوشنبه 2 شهریور1388ساعت 22:1 توسط بهزاد bm |

به عکس زیر آسفالت شدن دریاچه ی ارومیه و تالاب انزلی رو هم اضافه کنین!!!

+ نوشته شده در دوشنبه 2 شهریور1388ساعت 4:14 توسط بهزاد bm |

+ نوشته شده در یکشنبه 1 شهریور1388ساعت 3:13 توسط بهزاد bm |